Так 9 лютого, за сприяння о. Василя Сенька, адміністратора парафії св. Миколая, учні та вчителі Павлівського ліцею отримали чудову можливість долучитися до вищеназваної ініціативи. В цей день до ліцею завітав о. Михайло Дзуль, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії, котрий коротко ознайомив присутніх з діяльністю Екобюро УГКЦ, та, зокрема, розповів про мету й цілі цієї соціально-екологічної ініціативи.
Наступним етапом зустрічі було проведення майстер-класу з виготовлення стрітенської свічки з натуральної вощини. «Сьогодні, беручи участь в цьому майстер-класі, ви як мінімум робите 3 добрі діла: вчитеся чомусь новому, демонструєте свою екологічну свідомість та, в практичний спосіб, підтримуєте потребуючих людей», – зазначив представник Екобюро.
В процесі виготовлення свічки своїми руками діти та вчителі мали змогу більше дізнатися про християнську символіку стрітенської свічки, її переваги та особливості виготовлення.
11 лютого, близько сотні вихованців катехитичної школи імені єпископа Григорія Балагурака при парафії Христа Царя в Івано-Франківську разом з катехитами підтримали екоініціативу, взявши участь в майстер-класі з виготовлення та декорування стрітенської свічки для власних потреб. Дітки різних вікових категорій дізналися, що даний захід – це водночас благодійна акція та турбота про наш спільний дім – природу, адже в такий спосіб підтримуємо потребуючих та пропагуємо використання свічок з натуральних складників.
У неділю, 12 лютого, на парафії святого Юрія Побідоносця, з ініціативи місцевої катехитки та за підтримки Екобюро УГКЦ всі бажаючі дітки мали змогу спробувати зробити стрітенську екосвічку власними руками. Присутнім також пригадали, що запалена стрітенська свічки символізує світло Ісуса Христа та Його вчення, яке просвітлює нас і все наше життя.
Варто зазначити, що всі виручені кошти від пожертв за проведені майстер-класи будуть передані на підтримку благодійної їдальні Карітасу в м. Івано-Франківську, котра щоденно забезпечує комплексними гарячими обідами близько 800 осіб, більша половина яких з числа внутрішньо переміщених осіб.