![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/026.jpg)
#ЗгадатиВсе: цього дня відбулася архиєрейська хіротонія о. д-ра Івана Лятишевського
Владика Іван Лятишевський був єпископом-помічником Станіславівської єпархії впродовж 27 років у, фактично, найважчому періоді Української Греко-Католицької Церкви.
Сьогодні, 26 січня, минає 92 роки від дня, коли в 1930 році в катедральному соборі Воскресіння Христового м. Станіславова відбулася архиєрейська хіротонія о. д-ра Івана Лятишевського на єпископа-помічника Станіславівського.
Головним святителем був Митрополит Андрей Шептицький, а співсвятителями: Владика Григорій Хомишин та Владика Йосафат Коциловський.
З нагоди 140 років з дня народження Владики Івана Лятишевського, в Івано-Франківську 17 жовтня 2019 р. на фасаді будинку по вулиці Тараса Шевченка, 14 відбулося відкриття та освячення пам`ятної анотаційної дошки. Відкрив дошку Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/9.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/1.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/2.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/3.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/4.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/5.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/6.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/7.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/01/8.jpg)