За ініціативи БФ “Карітас Івано-Франківськ» у Бастіоні проходить виставка світлин волонтерів

В Івано-Франківську до Дня Гідності і Свободи відкрили фотовиставку “Вільні. Гідні. Єдині”. Це — історії у світлинах, на яких волонтери щоденною працею допомагають українській армії. Фотовиставку презентували у фортечній галереї “Бастіон” за ініціативи благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ».

Плетіння маскувальних сіток, збір грошей на потреби ЗСУ, закупівля військової амуніції та автівок — усього на фотовиставці зібрали дев’ять історій волонтерів. Є розповіді як про місцевих, так і про вимушених переселенців. Усі вони об’єдналися у спільній справі після початку повномасштабної війни.

Зібрав історії волонтерів благодійний фонд “Карітас Івано-Франківськ”. Директор о. Володимир Чорній каже, що презентували виставку 21 листопада невипадково. Саме до Дня Гідності і Свободи ці розповіді хотіли продемонструвати іванофранківцям.

“Наша мета – показати, що серед нас є ті люди, які, не зважаючи ні на що, стараються допомогти нам наблизити перемогу. Церква і “Карітас” намагаються об’єднати людей. Вони приїхали з різних куточків України. Є тут і місцеві, і парафіяльні. Але всі вони своєю працею, своєю жертовністю доводять, що гідні бути вільними серед інших народів”, — розповідає о. Володимир Чорній.

Фотовиставку “Вільні. Гідні. Єдині.” експонуватимуть у фортечній галереї “Бастіон” до 30 листопада.