Волонтери із Крилоса передали допомогу для українських воїнів

Нещодавно волонтери організації «Крилос Новітній», яка діє при парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Крилос, Галицького протопресвітеріату, відправили на фронт декілька видів допомоги для українських захисників.

Зокрема, на позиції українських військовослужбовців передали 3 автомобілі-позашляховики, квадрокоптер, 17 маскувальних сіток, 3 печі-буржуйки для обігріву бліндажів, окопні свічки та теплий одяг.

Також до переліку переданої допомоги входило близько 3,5 тонн продуктів та різних консервованих закруток, а також канцелярські приладдя.

Гуманітарну допомогу волонтерська спільнота відправила у Донецьку область на 7 різних напрямків, щоб допомогти українським бійцям.

«Щира подяка всім жертводавцям, які долучилися до збору допомоги для наших воїнів. Ми є всі різні, маємо різні обов’язки, але у нас є єдина мета і ціль — спільно працювати для захисту нашої Батьківщини. Нехай Господь своїм могутнім захистом береже нашу державу Україну», — зазначають на фейсбук-сторінці парафії Успіння Пресвятої Богородиці.