Внутрішньо переміщені особи відвідали Ясну Гору у Гошеві

У четвер, 22 лютого, мешканці прихистку, що знаходиться у с. Войнилів, однойменного протопресвітеріату, провели день у молитві та духовному зціленні, відвідавши Василіянський монастир на Ясній Горі в Гошеві. Дану поїздку для внутрішньо переміщених осіб організували працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Духовний супровід групи здійснив о. Микола Мазурик, працівники франківського Карітасу та студенти 6-го курсу Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата. 

У часі візиту прочани дізналися історію Преображенського монастиря отців Василіян, а також у спільній молитві попросили прощення та благословення Божого. Про це розповідають благодійники на своїй фейсбук-сторінці.

Кожен присутній мав змогу приступитися до Гошівської Чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. Про її силу та зцілення відомо по всій Україні, та поза її межами.

Отримавши духовну підтримку, жителі прихистку змогли також помилуватись краєвидами Ясної Гори й побути сам на сам зі своїми думками та спогадами.

Нагадуємо, що прихисток для внутрішньо переміщених осіб старшого віку знаходиться у селищі Войнилів Калуського району Івано-Франківської області. У ньому проживає 37 людей «золотого віку», які приїхали з Херсонщини, Донеччини та Харківщини.

Облаштування прихистку Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ здійснює у рамках проєкту «Прихисток, підготовка до зимового періоду, WASH, продовольча безпека, захист, PSS та охорона здоров’я для найбільш уразливих людей похилого віку, які постраждали від конфлікту» за фінансової підтримки Austrian Development Cooperation Caritas Österreich «NACHBAR IN NOT».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ