Владика Микола взяв участь в Літургії у соборі Святої Софії

У неділю, 18 лютого, у соборі Святої Софії у Римі троє випускників Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ отримали дияконські, а один із дияконів — пресвітерські свячення із рук Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архієпархії. У моліннях також взяв участь Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Про це зазначає медіа-центр Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Зокрема, на дияконів висвятили бр. Миколу Шевціва, бр. Андрія Хомина та бр. Юрія Шабанова, а пресвітерські свячення отримав диякон Артур Мороз.

Як зазначає медіа-центр духовної семінарії, нововисвячені диякони та ієрей опісля завершення навчання в Київській Трьохсвятительській духовній академії УГКЦ вирушили з України до італійської столиці — Риму для продовження студій, таким чином глибше вивчаючи певні обрані ними напрямки.

Зокрема, д-н Микола Шевців — біблійне богослов’я в Папському Григоріанському Університеті (ліцензіат), д-н Юрій Шабанов та д-н Андрій Хомин — пасторальне богослов’я у Папському Лятеранському університеті (ліцензіат), а о. Артур Мороз навчається у Папському Східному Інституті (на ліцензіаті).

Фото: Юрій Ганчук та о. Дмитро Кудін

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ