Владика Микола Семенишин поблагословив молодь, яка вирушила на Світові Дні Молоді

31 липня 2023 року з благословення Преосвященного Владики Богдана, апостольського екзарха для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії, у катедральному храмі Покрову Пресвятої Богородиці м. Мюнхен Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, очолив Божественну Літургію для паломників Світового Дня Молоді, які вирушили до Лісабону.

Про це повідомляє пресслужба Апостольського екзархату у Німеччині та Скандинавії.

«У Лісабоні буде безліч подібних до вас молодих дівчат і хлопців з кожного куточка світу. Пам’ятайте, що кожна і кожен із вас є унікальним, бо Господь наділив кожну людину особливими дарами. Завданням людини є розпізнати ці дари», — сказав Владика Микола, звертаючись до української молоді з Апостольського Екзархату.

Проповідник закликав паломників до пізнання своїх дарів, щоб виконати своє покликання тут на землі.

«В такий спосіб ви будете прославляти Господа, а відтак отримаєте від цього радість і щастя, до якого усі є покликаними», — сказав Архієрей.

«Розпізнавайте дари, якими Господь вас наділив, і допомагайте у цьому вашим друзям. Бо інколи з боку є краще видно, що має інша особа», — сказав Єпископ-помічник.

«Ви починаєте сьогодні цікаву пригоду, в якій гідно будете представляти нашу рідну Україну, яка страждає, але бореться і прямує до перемоги разом з Богом. Нехай молодь всього світу побачить нашу українську молодь, яка є вродлива, мужня і побожна. Діліться з іншими своїми дарами в той час, коли будете приймати дари від інших, і в такий спосіб зростати», — мовив Владика Микола й уділив молодим паломникам своє архієрейське благословення.

Також кожен учасник цієї молодіжної прощі отримав «духовну валізку», яку цієї неділі освятив апостольський екзарх Владика Богдан.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ