Владика Микола Семенишин поблагословив будівництво каплиці у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача

У вівторок, 28 лютого, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії Владика Микола Семенишин очолив у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача традиційні молитовні чування. Безпосередньо перед молитвою Владика також благословив будівництво нової богослужбової каплиці, яка водночас служитиме катехитично-реколекційним приміщенням.

Саме зараз її зводять на вершині Старунської гори, поруч з найбільшим в Україні хрестом.

Відпустовий центр блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, Богородчанського району, розвивається дуже активними темпами. У цьому році минає 5 років від дня, коли до Старуні з пастирським візитом завітав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав. Та подія дала старт розвитку нашого Відпустового центру.

«Прочани, які беруть участь у молитовних програмах чи приїздять сюди у приватних прощах, дуже люблять молитися на Старунській горі. В літню пору богослужіння відбуваються саме у каплиці Пресвятої Родини, що у хресті на вершині гори. Але, продовж осінньо-зимового періоду там холодно молитися, тому з благословення Митрополита Володимира та дозволу отця-пароха Ярослава Середюка, богослужіння проходять у парафіяльному храмі св. апп. Петра і Павла», — зазначають священники відпустового центру.

Як повідомляють у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, для того, щоб вірні мали змогу і в холодні місяці молитися на Старунській горі, праворуч від хреста вже триває будівництво богослужбової каплиці, яка водночас служитиме катехитично-реколекційним приміщенням. Завдяки архітектурному проєкту, каплиця гармонійно доповнить весь комплекс Старунської гори. Тут проводитимуться щоденні богослужіння, коли погодні умови не дозволятимуть молитися в каплиці Пресвятої Родини.