Владика Микола Семенишин очолив священичий Парастас за покійним о. Іваном Трощуком

У вівторок, 4 квітня, у храмі Чесного Животворящого Хреста, що у м. Бурштині, відбувся священичий Парастас за новопреставленим о. Іваном Трощуком. Заупокійне богослужіння очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Під час священничого Парастасу Архієрею співслужили душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після завершення заупокійного богослужіння Владика Микола звернувся до всіх присутніх у храмі, зокрема до родини покійного священнослужителя.

«Хто вірує, навіть вмерши житиме. Для нас, віруючих людей, які щодня кажемо «Вірую», настають моменти, коли не є так легко прийняти те, що стається. Одним із таких моментів є смерть. Особливо смерть людини, яка по наших, людських міркуваннях, могла б ще жити. Але Господь, який є Творцем життя, є також Тим, Який це життя забирає», – мовив Єпископ-помічник.

«Сьогодні ви, дорога родино, які оплакуєте свого сина, чоловіка, батька, а ми, священники, які оплакуємо нашого співбрата у священстві, та всі парафіяни, хочемо молитися, щоб Господь скріпив нашу віру, адже у нас вона слабне. Господи, скріпи нашу віру, бо ми люди слабкі і немічні, навіть розуміючи, що, як каже Христос, народжуємося, живемо і помираємо для Бога, однак нам є важко прийняти смерть», – такими словами звернувся Владика Микола до родини покійного.

«Пам’ятаю із семінарійних років о. Івана як завжди усміхненого, привітного і смиренного хлопчину. Сьогодні ми віддаємо твою душу, о. Іване, у руки милосердного Небесного Отця. Нехай милосердний Господь скріпить нашу віру і нашу надію. Прийміть наші щирі співчуття! Запевняємо, що хочемо розділити ваш біль разом із вами. Вічная пам’ять новопреставленому о. Івану!», – додав на завершення Архієрей.

Пригадуємо, що о. Іван Трощук упокоївся у Бозі на 38-му році життя та 16-му році священичого служіння.

Довідково:

Отець Іван Трощук народився 14 травня 1984 року у с. Дубівці Галицького району Івано-Франківської області.

У 2001 році вступив до Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.
Дияконські свячення отримав 24 вересня 2006 року, а пресвітерські – 26 жовтня цього ж року.

Душпастирське служіння здійснював на парафії Воздвиження Чесного Хреста, Бурштинського протопресвітеріату Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.


Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ