Владика Микола очолив молитву на вервиці у селі Тустань

Парафіяни храму Пресвятої Тройці села Тустань, Дубівецького протопресвітеріату, вже рік реалізовують особливу ініціативу: на території місцевого спортивного майданчика єднаються у молитві на вервиці за мир в Україні. З нагоди першої річниці її втілення, у вівторок, 2 квітня, моління очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Цього вечора до моління чисельно доєдналися діти, молодь та вірні парафії, а також священнослужителі — адміністратор храму о. Михайло Яблонь, протопресвітер Дубівецький о. Олег Каськів та запрошені душпастирі даного протопресвітеріату.

Спершу Владика Микола у співслужінні духовенства очолив парастас за всіма Захисниками, полеглими за волю та незалежність України.

Відтак розпочалася традиційна молитва на вервиці до Пресвятої Богородиці, у часі якої вірні заносили свої молитви за настання переможного миру в Україні й благали Господа про стійкість та мужність для наших Воїнів.

Цікаво, що спільно з молільниками на спортивному майданчику збираються і юні спортсмени, які у часі молитви займаються бігом.

Насамкінець Єпископ подякував присутнім за спільну молитву, відзначивши її унікальність та своєчасність, а також уділив всім своє архієрейське благословення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ