Владика Микола очолив молебень у Богородчанській центральній лікарні

У четвер, 9 травня, Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, завітав до КНП «Богородчанська центральна лікарня», де очолив молебень для працівників медичного закладу.

На захід зібралися всі працівники й медики лікарні, а також духовенство.

У часі подячного молебню до Богородиці, який відбувся у каплиці, що розташована на території лікарні, Владиці Миколі співслужили голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Архієпархії — о. Ярослав Рохман, протопресвітер Богородчанський о. Іван Мачкодера, о. Петро Дирів, о. Володимир Гринишин, а також капелан лікарні — о. Михайло Момот.

Після спільного моління Владика Микола подякував лікарям за їхню згуртованість та ревне виконання обов’язків, а о. Михайлу Момоту — за тісну співпрацю з лікарнею та служіння ближнім.

«У вашому служінні дуже важливою є співпраця. Коли вона існує, то вимальовується гарна картина, подібна до мозаїки. Якщо ті камінчики гарно поскладати, то вийде чудовий витвір мистецтва. Я бажаю кожному із вас, щоб ви надалі виконували своє служіння з любов’ю всім тим, які будуть потребувати цього, пам’ятаючи, що Господь нас створив з любові», — мовив Єпископ-помічник.

Згодом Владика Микола запросив о. Ярослава Рохмана зачитати подячну грамоту від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина для п. Івана Коляджина, директора медичного закладу, за відданість у справі служіння ближньому, всебічне сприяння розвитку медичного капеланства та тісну співпрацю з капеланами Івано-Франківської Архієпархії. Такі ж грамоти вручили іншим медикам лікарні.

Своєю чергою медичні працівники подякували Владиці Миколі за візит до лікарні та душпастирську опіку.

На завершення Архієрей поблагословив працівників і пацієнтів закладу свяченою водою.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ