Вітаємо Владику Миколу з першою річницею архієрейської хіротонії!

Сьогодні, 15 лютого, минає перша річниця з дня архієрейської хіротонії Владики Миколи Семенишина, Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. 

З цієї нагоди Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, духовенство та всі вірні нашої Архієпархії складають найщиріші слова вітань для нашого Єпископа-помічника.

Преосвященний Владико Миколо, від щирого серця вітаємо Вас з першою річницею єпископства!

Знаємо, що цей рік — лише один з багатьох кроків на Вашому життєвому шляху. Дякуємо за те, що робите цей крок разом з нами, повсякчас докладаючи зусиль для розвитку нашої Української Греко-Католицької Церкви. 

Дякуємо за те, що випромінюєте радість та любов і є відкритими до кожного, від найменших до найстарших, даруючи лагідну посмішку чи втішаючи добрим словом. 

Дякуємо Господеві за дар Вашого життя й служіння. Просимо у Бога, щоб зсилав для Вас свої численні ласки, а понад усе благаємо про переможний мир для нашої Батьківщини-України, аби ми всі у єдності могли будувати світлу, вільну й незалежну державу для майбутніх поколінь. 

Молимося за Вас і дякуємо Богу що Ви у нас є! 

На многії й благії літа, Преосвященний Владико!

Довідково:

Архієрейська хіротонія Владики Миколи Семенишина, Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, відбулася 15 лютого 2023 року, у день світлого празника Стрітення Господнього. 

Головним святителем став Блаженніший Святослав, а співсвятителями були Владика Володимир Війтишин, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський, та Владика Богдан Дзюрах, апостольський Екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії. Супроводжували Єпископа о. Ярослав Тимішак та о. Микола Крушец.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ