Веселі канікули з Богом: у Хотіні відбувся табір для дітей

З 10 по 16 липня при парафії св. Миколая м. Калуш (Хотінь) проходив християнський табір. У ньому взяло участь 120 дітей.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Андрій Ляхович.

Всіх дітей було розділено на 4 команди:

– команда землі «Божий колос»;

– команда вогню «Вічний вогонь»;

– команда води «Мироносні дельфінчики»;

– команда неба «Осяяні сонцем».

Щоденний розпорядок виявився меганасиченим: Літургія, банси, катехизація, брейн-ринг, пісня тижня, ланцюгова молитва, презентація команд, малі ігри, родзинка дня, улюблена велика гра «Захоплення прапора» і цьогорічна фішка «Суд лисиці». Це все стало стимулом для дітей приходити щодня.

Як розповідають організатори табору, учасники духовного відпочинку здебільшого були з Хотіня, але також і з сусідніх Загір’я, Калуша, Підгірок, Височанки, Новиці, Добровлян та інших парафій. У таборі взяли участь й малеча українських Захисників, а також внутрішньо переміщені особи.

«На час веселих канікул діти відчули, що храм — їхній дім. Тут ми тиждень часу молилися та відпочивали з Богом. Тут діти навчалися дисципліні, вмінню працювати командою, молитві на початку та по завершенні обіду, послуху, пошані до людей та речей і ще багато корисного. Тут усі приступали до кардинальних Таїнств нашого життя — Покаяння та Євхаристії», — зазначає о. Андрій.

Результатом тижневих напрацювань стали вибрані 7 притч Ісуса, нові молитви, єднання у спільноті, заспіваний гімн табору й інші елементи, які змінили дітей, котрі прийшли з різних осередків.

Завершився табір «Крафтовою гостиною-3» під акцією «Свято пирога», на якій зібрали 20 тисяч гривень для розвитку реабілітаційного центру «4.5.0. Прикарпаття», що реалізовується у Хотіні.

«Веселі канікули з Богом» організовано при парафії вже втретє. Очікуємо серпневий набір на перед навчальний табір для дітей віком від 8 до 11 років.

«Дякуємо Богові за вкотре сприятливу погоду, найкращих дітей, розуміючих батьків, вправних аніматорів, людей доброї волі, родин, що жертвували свої страви, жертводавців, а також за час, проведений без повітряних тривог», — зазначають організатори.

Департамент інформації Івано-франківської Архієпархії УГКЦ