Вчителі Католицького ліцею зустрілися із дорадницею Генеральної Управи сестер-монахинь ЧСВВ

Перший день відпустки для педагогів Католицького ліцею розпочався з приємної зустрічі з с. Теренею Шиналь ЧСВВ, яка 14 років свого життя присвятила дітям, бувши учителькою математики та інформатики й обіймаючи посаду заступниці директора з навчальної роботи. Зараз сестра-монахиня виконує уряд дорадниці в Генеральній Управі сестер-монахинь ЧСВВ у Римі.

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Католицького ліцею.

Нещодавно гостя повернулася з Аргентини й сьогодні мала нагоду поділитися досвідом аргентинського шкільництва з учителями ліцею. Сестра розповіла про школу Царя Христа в м. Апостолес, в якій молодь дуже співпереживає, молиться і прагне допомогти українцям в часі війни.

Цікаво було почути про школи в містах Посадас, Берісо (однієї з найбідніших шкіл Аргентини) та Сан Вісенте.

«Коли з’являються якісь непорозуміння чи труднощі в спілкування варто переходити на одну мову – мову любові й більше довіряти Богові, як це роблять учні та учителі цих шкіл», — зауважила сестра.

На завершення зустрічі від імені колективу ліцею з подячним словом до гості звернувся директор ліцею о. Маркіян Букатчук, дякуючи за можливість почути про досвід католицького шкільництва за кордоном та за довголітню працю сестри у нашому ліцеї.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ