Вчителі Католицького ліцею здійснили поїздку у Чернівці

У четвер, 15 червня, відбулась традиційна поїздка вчителів Католицького ліцею св. Василія Великого в одне з найпрекрасніших міст України – Чернівці.

Про це інформують на офіційній фейсбук-сторінці Католицького ліцею св. Василія Великого.

У соцмережах пишуть, що цей час є дуже особливим не лише для підсумовування навчального року, але й моментом спільного зростання людей, які щоденно працюють над однією надважливою справою — навчати, формувати та виховувати наше майбутнє покоління.

Вдалося поєднати потрібне, корисне та цікаве в одній поїздці — свята Літургія в Катедральному соборі УГКЦ м. Чернівці, тренінг та коротка, але така цінна для кожного вчителя наука про любов до дітей від голови Комісії у справах освіти й виховання УГКЦ о. Петра Майби, а також екскурсія неймовірно красивою архітектурною пам’яткою, що зачислена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — колишньою резиденцією митрополитів Буковини та Далмації, а нині  — діючим Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича.

«Ця поїздка стала чудовою нагодою для інтеграції та зближення. Розмови, сміх та щире спілкування створили нові прекрасні спогади, які надовго залишаться в серцях», — зазначають учасники поїздки.

Департамент інформації івано-Франківської Архієпархії УГКЦ