В урочищі Підлюте прихистили вимушених пересенців (ФОТО/ВІДЕО)

У рамках діяльності Антикризового центру Івано-Франківської Архієпархії урочище Підлюте стало прихистком наразі для десятків тимчасово переміщених осіб з територій, де проходять воєнні дії. 

Працівники центру створили комфортні умови проживання для понад 60 осіб, які найближчим часом отримають прихисток. 

Окрім проживання та харчування вимушено переселені особи мають можливість отримати необхідну медичну допомогу від педіатра Лікувально-діагностичного центру святого Луки.

«Я мала можливість оглянути хворих, зробити відповідні ін’єкції та скласти списки необхідних медикаментів», – розповіла лікар ЛДЦСВ Наталя Іванишин-Пилипів.

Люди, що вимушено покинули свій дім, досі відчувають тривогу за долю України та не приховують своїх емоцій.

«Нас оточили любов’ю і турботою тут. Ми покинули свої домівки, швидко зібрали речі, забрали дітей і не знали, куди ми їдемо. А тут нас зустріли добром, і ми всім забезпечені. Дякуємо за це!», – подякувала вимушена переселенка.

Оскільки вимушено переселені особи переживають страх, тривогу та емоційне вигоряння, священнослужитель надає духовну підтримку усім, хто цього потребує. 

«В реколекційному центрі наразі перебуває 35 осіб. Щодня ми маємо спільну молитву у храмі Покрови Пресвятої Богородиці», – о. Василь Філіпович.

Нагадаємо, що при Івано-Франківській Архієпархії створили Координаційний антикризовий центр з нашого духовенства, щоби молитвою і працею допомагати усім потребуючим та постраждалим від воєнних дій.

З Богом разом до перемоги!