В Отинії відбувся фестиваль-розколяда «З нами Бог»

У неділю, 5 лютого, у храмі Зіслання Святого Духа, що знаходиться у смт Отинія Коломийської Єпархії УГКЦ, відбувся ХІ благодійний фестиваль-розколяда «З нами Бог».

На захід зібралися парафіяни, мешканці міста, гості, молодь та представники влади. Усі присутні мали змогу пожертвувати кошти на потреби воїнів з Отинійщини, які перебувають в лавах Збройних Сил України, та подякувати захисникам за можливість колядувати й прославляти новонародженого Христа.

Дійство розпочалося вступними словами пароха храму Зіслання Святого Духа о. Василя Мельничука, а також о. Василя Мороза, голови Отинійської територіальної громади Олега Савчука та депутата обласної ради Олександра Левицького.

У фестивалі брали участь вчителі та учні Отинійського ліцею, організація «Українська Молодь Христові» храму Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Ворона, учні Отинійського професійного ліцею енергетичних технологій, гурт працівників культури «Водограй», вчителі Отинійської дитячої музичної школи, сімейний ансамбль бандуристів «Струни серця», хоровий колектив Отинійської дитячої музичної школи, колядники із села Лісний Хлібичин, аматорський музичний колектив «Барви Прикарпаття» із Старих Кривотул, «Діти Світла» храму Св. Миколая із села Лісна Слобідка, оркестр народної музики «Отинійські музики», народний аматорський колектив «Прикарпаття» та хор храму Зіслання Святого Духа смт Отинія.

Родзинкою програми стала старовинна колядка «Вночи», якій понад 100 років.

У виконанні зведеного хору та інших учасників прозвучала також коляда «Бог Предвічний», яка об’єднала усіх присутніх.

Всі учасники різдвяного дійства були нагороджені дипломами за творчий підхід та участь у ХІ фестивалі-розколяді.

Увесь різдвяний фестиваль «З нами Бог» супроводжувався словами ведучих. Ними були о. Юрій Боєчко (с. Ворона) та співачка з Отинії Марина Романюк.

У своєму завершальному слові о. Василь Мельничук подякував Богові, нашим мужнім воїнам, волонтерам та всім присутнім.

«Ми переживаємо зараз важкі часи, але Україну та її націю не здолати. Коляда – це співана молитва, у якій учасники фестивалю прославляли новонародженого Ісуса й виявляли любов до України, наближаючи перемогу. Нехай любов панує в кожнім серці, а мир і спокій у кожній родині», – додали організатори.

Під час благодійного фестивалю-розколяди було зібрано 12 000 гривень, які передали для потреб Отинійських воїнів, що захищають Україну від ворога.