В Меморіальному сквері вшанували пам’ять загиблих Захисників України

У четвер, 29 червня, в Меморіальному сквері міста Івано-Франківська відбувся поминальний захід «Дзвін пам’яті», у часі якого вшанували пам’ять полеглих українських Воїнів.

Щоб скласти шану та помолитися за Героїв України, які віддали своє життя за волю та незалежність нашої Батьківщини, на захід прибули представники обласної та міської влади й правоохоронних органів, військовослужбовці, духовенство, небайдужі мешканці міста, а також родичі загиблих Захисників.

Захід розпочався із покладення військовослужбовцями лампадок до могил Героїв України як знак пошани до їх подвигу і звитяги.

Згодом чисельно зібрані у сквері вшанували пам’ять полеглих Воїнів хвилиною мовчання. Опісля відбулася панахида за всіма Захисниками України, яку очолив Єпископа Богородчанський ПЦУ Феогност Бодоряк, а співслужили йому душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ й духовенство ПЦУ.

Після поминального богослужіння представники влади вручали посмертні нагороди родичам загиблих Героїв України, які проявили мужність й здійснили подвиг, захищаючи Україну від ворога.

«Віримо в майбутнє своєї землі й просимо у Всевишнього сили для наших Воїнів, щоб здолати ворога і перемогти», — закликали організатори заходу.

Наприкінці до усіх зібраних звернувся священник ПЦУ, батько загиблого Воїна, який подякував владі за вручені нагороди родичам покійних, духовенству за служіння панахиди, а також зазначив, що відтепер наші Герої у небесному війську із висот допомагають нам боротися з ворогом задля перемоги й свободи.

На завершення заходу в Меморіальному сквері лунав Державний гімн України.

Фото із офіційної фейсбук-сторінки міського голови Івано-Франківська

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ