В Івано-Франківську та Бурштині триватимуть духовні вправи для чоловіків та жінок

У період із 8 по 12 березня триватимуть духовні вправи для чоловіків та жінок згідно з методом св. Ігнатія з Лойоли, які відбуватимуться в Івано-Франківську та Бурштині.

Ця духовна практика дозволяє:

– краще пізнати Бога, щоб більше Його любити,
– відкрити Божу волю щодо себе та укріпитися, щоб слідувати за нею,
– відновити духовні сили,
– впорядкувати духовне життя,
– зробити чи осмислити свій життєвий вибір.

Не зважаючи на те, що ці вправи були створені святим майже п’ять століть тому, вони ніяк не втратили своєї актуальності в наш час і є найкращою допомогою в «реанімації» духовного життя. Доказ цьому – ствердження верховних ієрархів вселенської Церкви:

– папа Пій ХІ стверджував, що “Вправи святого Ігнатія є завершеним кодексом законів, яким належить користуватися всім добрим солдатам Христа”;
– святий Іван Павло ІІ проголосив, що “для більшої слави Бога і для спасіння душ, доброта Творця, у своєму дивовижному плані, уділила Церкві особливу допомогу через святого Ігнатія з Лойоли з необмеженим розвитком Духовних Вправ”.

Для чоловіків/хлопців вправи проводитимуться у чоловічому монастирі Згромадження Воплоченого Слова за адресою: Івано-Франківськ, с. Крихівці, вул. Вербова 12.
Для запису звертатись:
о. Теодосій Савчук, ВС
teodosiosavchuk@ive.org
0982469169

Для жінок/дівчат вправи проводитимуться у жіночому монастирі сестер Служебниць Господа і Діви Марії з Матара у Бурштині за адресою: Бурштин, вул. Т. Шевченка 57
Для запису звертатись:
с. Марія Зарваницька
c.sanjose@servidoras.org
0984767727