В Івано-Франківську прощалися із загиблим Воїном Іваном Лучком

У вівторок, 21 травня, у Будинку смутку відбулася панахида за полеглим українським Захисником — Іваном Лучком, який загинув на фронті, виборюючи незалежність нашої Батьківщини. Заупокійне моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

На поминальне богослужіння зібралася родина Героя, небайдужі мешканці міста, а також духовенство Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Після панахиди Митрополит Володимир звернувся до присутніх зі словами:

«Христос Воскрес! Дорога скорботна родино, якій сьогодні найважче, дорогі отці, брати і сестри у Христі. Сьогодні прощаємося з нашим Воїном Іваном, який з любові до всіх нас пішов боронити нашу спільну матір — Батьківщину і за неї віддав своє життя».

«Просимо всіх молитися за нього, бо сьогодні він прощається зі своєю родиною, але віримо, що у небі знову зустрінеться з нею. Молімося разом із ним, щоб його жертва була недаремною й щоб усі майбутні покоління жили у мирній і незалежній Україні. Складаємо слова вдячності Воїну Івану за подвиг його життя й за те, що він віддав себе на вівтар нашої Батьківщини України», — мовив Архієрей.

Похорон відбудеться 22 травня о 12:00 годині у Будинку смутку м. Івано-Франківськ.

Іван Лучка народився 23 січня 1990 року у селі Голгоча Підгаєцької громади Тернопільського району Тернопільської області.

Загинув на фронті під час виконання бойового завдання у Донецькій області.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ