В Івано-Франківську молитовно вшанували пам’ять воїнів-афганців та полеглих Героїв України

У четвер, 15 лютого, у парку воїнів-інтернаціоналістів, що знаходиться у м. Івано-Франківськ, відбулося віче-реквієм з нагоди відзначення 35-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан. Поминальне моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Щоб віддати шану полеглим у афганській війні захисникам та сучасним Героям України, які віддали своє життя на вівтар волі й правди, у парку численно зібралися мешканці міста. Зокрема духовенство, представники влади й силових структур, очільники громадських організацій та ветерани.

Розпочалося урочисте віче з виконання Державного Гімну України.

Відтак присутні молилися панахиду, яку очолив Митрополит Володимир у співсужінні Владики Миколи Семенишина, Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, й численно зібраного духовенства УГКЦ. Моління своїм співом супроводжували брати-семінаристи.

Опісля цього розпочалося нагородження воїнів, які виконували інтернаціональний обов’язок у Республіці Афганістан. Згодом посмертно нагородили тих захисників, які віддали своє життя за оборону.

На завершення присутні виконали Державний Гімн України, а всі охочі піднесли квіти до пам’ятника воїнів-інтернаціоналістів.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ