В Івано-Франківську молитовно вшанували пам’ять дітей, які загинули внаслідок російського терору

У неділю, 4 червня, у межах Всеукраїнської акції “Голоси дітей” у Меморіальному сквері м. Івано-Франківська помолилися за вічний спочинок невинно вбитих дітей внаслідок агресії російської федерації проти України.

Про це на своїй фейсбук-сторінці зазначає голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Щоб вшанувати пам’ять невинно вибитих дітей, на моління зібралися мешканці міста, діти, представники влади та всі небайдужі франківчани.

Біля каплиці Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ панахиду за загиблими дітьми відслужили душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та представники інших конфесій.

«Дякую нашим отцям за спільну молитву. Спільно ми розвішали десятки дзвоників на деревах, як символ дитячих голосів дітей, які ніколи більше не пролунають», — зазначає на своїй фейсбук-сторінці п. Світлана Онищук.

За словами п. Світлани, внаслідок протиправних дій рф з початку повномасштабного вторгнення загинули щонайменше 483 дитини, ще більшу кількість дітей вважають зниклими безвісти.

«У зв’язку з активними бойовими діями в деяких регіонах України встановити точну кількість постраждалих неможливо. Це безумовно найболючіший бік війни. Вічна пам’ять діткам. Та вічна слава тим, хто охороняє наш спокій», — зазначає голова Івано-Франківської ОВА.

Фото – голова Івано-Франківської ОВА

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ