В Івано-Франківській духовній семінарії розпочався християнський табір «Blessed camp 2023»

У вівторок, 27 червня, на базі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата Кунцевича розпочався християнський табір «Blessed camp 2023», основною особливістю якого є виховання дітей у християнському дусі завдяки поєднанню активного відпочинку та молитви.

Про це інформують на офіційному сайті Івано-Франківської духовної семінарії.

У таборі беруть участь 53 дітини, які після реєстрації та поселення мали смачний обід, а відтак молилися в семінарійному храмі молебень до Христа Чоловіколюбця.

Перед молебнем отець Ігор Клюба, який разом з командою аніматорів є відповідальним за проведення табору, розповів про те, що молитва буде невід’ємною його частиною. З намірами про успішне проведення табору та за здійснення мрій і очікувань учасників розпочали молебень.  

По закінченні молебню отець Ігор додав: «Цією молитвою ми розпочинаємо наше таборування, будемо збагачувати наші очікування, які ми поставили перед собою. Нехай Бог благословить нас щедрістю, відкритістю, щирістю і християнською второпністю, а все інше будемо творити від себе»

Згодом учасникам розповіли про особливості та правила табору, а опісля розпочалося знайомство та поділ на команди.

Програма табору доволі насичена, завдяки цьому діти зможуть активно відпочити, більше часу приділяти молитві, дізнатися багато цікавого, знайти нових друзів та зміцнити свої стосунки з Богом.

Департамент інформації івано-Франківської Архієпархії УГКЦ