В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ відбулася міжнародна Zoom-конференція

Сьогодні, 2 лютого, у конференц-залі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбулась Zoom-конференція, яку з Мілану провів Стефано Гено (Stefano Gheno), професор факультету соціальної психології Католицького університету, що у м. Мілан.

У конференції взяли участь волонтери проєкту «Разом з Україною», який із жовтня 2022 року реалізовується у співпраці з італійським урядом, італійськими благодійними організаціями та Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ.

На конференції також були присутні представники італійських асоціацій Місія Калькутта (Missione Calcutta), ARCA, ARCI, які прибули до Івано-Франківська з Італії, та які є партнерами у реалізації благодійного проєкту «Разом з Україною» в Івано-Франківській області.

Метою професора Стефано Гено було провести тренінг-формацію про те, яким чином праця волонтерів в рамках благодійних проєктів впливає на покращення життя бенефіціарів, людей, для яких спрямована допомога. На скільки робота волонтерів та сам проєкт покращив якість життя людей у потребі.

«Я дуже радий, що сьогодні можу долучитись до великої роботи, яку ви робите на цей момент в Україні», — зазначив Стефано Гено на завершення конференції.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ