В Івано-Франківській Архієпархії триває III заїзд реколекцій для душпастирів

Цього тижня у стінах Івано-Франківської духовної семінарії розпочався III заїзд реколекцій для душпастирів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, які проводяться з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

Як ми зазначали раніше, кількасот священників Архієпархії мають змогу упродовж трьох днів спільно провести час, черпаючи із духовних реколекцій та спільно молячись, щоб опісля з відновленим духом продовжити душпастирську працю.

Так, у вівторок, 6 лютого, на реколекції до каплиці духовної семінарії завітав Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, який очолив ранішні богослужіння – Утреню та Божественну Літургію.

Співслужили Архієрею реколектант о. Юрій Щурко, ректор семінарії о. Тарас Путько, а також отці проводу формаційного закладу та душпастирі Архієпархії.

Після Божественної Літургії духовенство молилося «Боже Великий, Єдиний» за мир і перемогу України, а згодом Владика Микола звернувся до душпастирів з такими словами:

«Сьогодні я дуже хотів спільно молитися з вами й за вас. Цю Святу Літургію я пожертвував за кожного із вас, за ваші родини й парафіян. Хочу побажати вам продовження гарних й успішних реколекцій».

«Я щиро дякую і радію, що о. Юрій з вами ділиться не своїм словом, але Божим, якого ми всі так потребуємо. Слухайте та вчіться, щоби пізніше могти якнайкраще ділитися цим словом із людом, який його так потребує. Нехай Господь вас благословить», – зазначив Єпископ-помічник.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ – В Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ розпочалися реколекції для священнослужителів

Довідково:

Програма реколекцій передбачає духовні науки, розважання, богослужіння Церковного Правила, ділення душпастирським досвідом, молитву за Україну, духовні розмови із реколектантом, запитання та відповіді.

Дні духовної віднови відбуваються під проводом о. Юрія Щурка – священнослужителя Львівської Архієпархії УГКЦ, декана Філософсько-богословського факультету й сенатора Українського Католицького Університету.

Ключовою тематикою духовних наук стала тема Божої любові. Також реколектант ділився роздумами про будування духа спільності живої спільноти у Церкві, вкорінення у Христа та діяння Святого Духа в житті людини.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ