В Архікатедральному соборі відзначили учасників конкурсу «Мереживо родинних колядок»

У п’ятницю, 16 лютого, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового, що у місті Івано-Франківськ, відбулося нагородження переможців та учасників традиційного конкурсу «Мереживо родинних колядок». Митрополичою грамотою учасників нагородив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Захід розпочався молебнем до Пресвятої Богородиці, який очолив Владика Микола. Архієрею співслужили о. Іван Жук, о. Михайло Брик, о. Юрій Сидір та о. Юрій Федорчак.

Опісля моління Єпископ-помічник звернувся до присутніх з вітальним словом:

«Ми сьогодні зібралися у нашому Архікатедральному соборі біля стіп нашої Небесної Матері, щоб подякувати Їй за материнську опіку над нами, а також для того, щоб просити миру. Нині особливо дякуємо всім вам, дорогі учасники розколяди, що підтримуєте наші українські, прикарпатські традиції колядками й віншуваннями, і такий спосіб прославляєте Бога, а також збираєте кошти, щоб наблизити нашу спільну перемогу».

«Тому щире дякую кожній і кожному, а вас, діти та молоде, закликаю й надалі розвивати таланти, якими Господь вас наділив. Розмножуйте їх і діліться з усіма нами. Нехай Господь, як милосердний Батько, всіх нас благословляє, а Пресвята Богородиця своїм материнським омофором покриває», — побажав Архієрей.

Відтак Владика Микола доручив о. Івану Жуку зачитати грамоту від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина для пані Марії Починок, директорки Центру освітніх інновацій Івано-Франківської міської ради, та для всіх учасників, як подяку за участь у конкурсі «Мереживо родинних колядок» та вагомий внесок у збереженні християнських традицій й популяризацію українських колядок.

Опісля пані Марія зазначила, що ця грамота є нагородою для кожної родини, яка прославляла колядками Бога й допомагала українським Захисникам.

Відтак у соборі відбулася культурно-мистецька програма, яку підготували дітки спільно зі своїми художніми керівниками.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ