В Архікатедральному соборі молитовно вшанували пам’ять померлих працівників ДСНС

У вівторок, 21 березня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківська, відбулася панахида за померлими працівниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Очолив моління о. Юрій Прилепський, голова комісії у справах родини й мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Для того, щоб вшанувати пам’ять померлих зібралися рідні та колеги по роботі.

Опісля заупокійного моління о. Юрій, звертаючись до присутніх, розважив над значенням допомоги у нашому житті:

«Ми завжди є поряд з нашими рідними, друзями, близькими та колегами, у радісні та приємні моменти їхнього життя. Ми вітаємо їх, ділимо їхню радість чи просто залишаємося поряд. Та зараз, у важкий час війни, ми стараємося допомагати тим, хто не має їжі чи одягу, та кожному, хто має потребу. Та, як християни, не можемо не пам’ятати про особливу й важливу справу — молитися за живих та за померлих».

«Ви завжди, вдень і вночі, у своєму служінні стоїте на сторожі життя та здоров’я кожної людини. Та найважливішим є те, що маючи так багато справ, ви знаходите можливість бути поряд одне з одним. Так і сьогодні, не забуваєте про своїх колег, які вже не з нами. Щоправда, то тільки так здається — насправді вони поруч, бо завжди житимуть у вашій та у нашій пам’яті. Гарно, що ви молитеся за них сьогодні, у цьому храмі, а ми будемо пам’ятати про їх жертву: рятуючи людей вони віддали найдорожче, своє життя», — звернувся  священнослужитель до працівників ДСНС насамкінець.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ