Упокоївся у Бозі прот. Євген Ткач

Зі смутком повідомляємо, що сьогодні, 16 травня 2024 року Божого, на 66 році життя та 32 році священничого служіння упокоївся у Бозі прот. Євген Ткач, священнослужитель Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Отець Євген Ткач народився 25 жовтня 1957 року у с. Бубнище, Долинського району Івано-Франківської області.

Упродовж 1978-1982 років навчався у Калуському хіміко-технічному технікумі за спеціальністю техніка-електрика.

У 1987 році розпочав підпільно здобувати богословську освіту, а у 1990 році вступив до Івано-Франківського теологічно-катехитичного духовного інституту, який завершив у 1995 р.

Дияконські свячення отримав 18 січня 1992 року, а пресвітерські – 12 березня цього ж року із рук світлої пам’яті Владики Софрона Дмитерка, Єпископа-ординарія Івано-Франківського.

Здійснював душпастирське служіння на парафіях сіл Витвиця, Липа, Лужки, Кальна, Розточки Долинського протопресвітеріату, а також на парафіях сіл Кулинка, Кадобна й на парафії Собору Івана Хрестителя, що у с. Верхня, Калуського протопресвітеріату Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Останнім місцем служіння покійного о. Євгена стала парафія св. Миколая, що у м. Калуш (Хотінь), Калуського протопресвітеріату.

Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії Владика Микола Семенишин та Архієпархіальне управління висловлюють найщиріші слова співчуття та підтримки родині покійного.

Вічна пам’ять!

Розпорядок заупокійних богослужінь:

П’ятниця, 17 травня:

18:00 год — панахида у храмі святого Миколая, що у м. Калуш (Хотінь);

19:00 год — священничий парастас у храмі святого Архистратига Михаїла, що у м. Калуш.

Субота, 18 травня:

11:00 год – Чин священничого похорону у храмі святого Архистратига Михаїла, що у м. Калуш.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ