![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337982792_1242827899679018_3489879677299634682_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/337982792_1242827899679018_3489879677299634682_n.jpg)
«Учні 5-7 класів мали можливість почути та усвідомити як щоденно, користуючись в побуті плиткою, чайником, праскою чи духовкою, ми можемо впливати на збереження Богом створеного світу та відчувати відповідальність за нього», — зазначають на фейсбук-сторінці навчального закладу.
За словами адміністрації ліцею, учні отримали практичні поради та з радістю зголосилися взяти участь в анонсованому отцем Михайлом конкурсі «Здай макулатуру — збережи дерево й зроби внесок для перемоги».
«Дана зустріч не лише поглибить екологічну компетентність в учнів, а й дозволить стати на крок ближчими до Бога», — написали викладачі ліцею.
На завершення зустрічі отець-референт подарував для ліцею аератори, які допоможуть зменшувати споживання води.