Учні Католицького ліцею св. Василія Великого завітали до осіб похилого віку

У понеділок, 20 лютого, до прихистку для найбільш уразливих осіб похилого віку, який знаходиться у селі Войнилів, однойменного протопресвітеріату, завітала молодь Католицького ліцею св. Василія Великого спільно з працівниками Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Як зазначають у Карітасі, учні ліцею в рамках освітньо-грантової програми «Ідея в дії» реалізують проєкт «Атракції для людей “золотого” віку», тому завітали до жителів шелтера з розважальною програмою та подарунками.

У часі відвідин гості поспілкувалися з особами похилого віку, підтримали їх та подарували гарні емоції.

«Неймовірно позитивна та дружня атмосфера панувала серед двох поколінь. Разом співали пісні, декламували вірші, ділилися важкими спогадами війни та підтримували один одного. Дякуємо хлопцям та дівчатам за чуйність та підтримку нашого “золотого покоління”, за позитивні емоції та увагу. Пишаємося вашим патріотизмом й впевнені, що майбутнє України у надійних руках», — йдеться в дописі.

Довідково:

Облаштування прихистку Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ здійснює в рамках проєкту «Прихисток, підготовка до зимового періоду, WASH, продовольча безпека, захист, PSS та охорона здоров’я для найбільш уразливих людей похилого віку, які постраждали від конфлікту» за фінансової підтримки Austrian Development Cooperation Caritas Österreich «NACHBAR IN NOT».

Реалізація освітньо-грантової програми відбуваються в рамках проєкту «Готуємо дітей та молодь до майбутнього» (Україна) за фінансової підтримки Карітасу Австрії (Caritas Österreich).

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ