Учні Католицького ліцею стали призерами Всеукраїнських етапів учнівських олімпіад

Нещодавно учні Католицького ліцею святого Василія Великого — Марко Андрухів та Юлія Лапіна здобули призові місця у Всеукраїнських етапах олімпіад з інформаційних технологій й української мови та літератури відповідно.

Розповідаючи про шлях до здобуття III місця на IV етапі, Марко стверджує: «Це була вже не перша моя олімпіада, у 9 класі я також брав участь у цьому конкурсі, посів 2 місце в обласному етапі, однак тоді почалося повномасштабне вторгнення й олімпіаду скасовували. У 10 класі в Івано-Франківській області я зайняв 3 місце. Цьогоріч не ставив собі за мету зайняти будь-яке місце у конкурсі, через те, що основний акцент у своєму навчанні ставлю на успішну здачу НМТ, а згодом — вступі у виш».

Своєю чергою Юля, яка зайняла ІІІ місце в Всеукраїнській олімпіаді з української мови та літератури, зазначає: «Однією із запорук моєї перемоги стала підтримка, яку я відчувала від батьків та друзів, а найперше — від викладачів ліцею. Вони постійно наголошували на тому, що мені потрібно взяти участь в олімпіаді, через те, що тогоріч вже здобувала призове місце. Звичайно що часом сумніви брали гору, але я таки поїхала на конкурс, бо перш за все, це величезний досвід, знайомство із людьми з різних регіонів нашої держави та обмін навичками та інформацією». 

До участі в олімпіадах учнів підготували п. Наталя Карман, учителька української мови та літератури, та п. Олена Рубашевська, учителька інформатики та математики. Викладачки стверджують, що шлях учнів до перемоги не був легким, однак, якщо поєднувати працю та молитву – дійти до мети та досягти перемоги набагато легше.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ