![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/340227840_1251635325729503_8383347251381672026_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/340227840_1251635325729503_8383347251381672026_n.jpg)
Нещодавно учениця 10 класу Католицького ліцею св. Василія Великого Юлія Лапіна, здобула II місце у IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Підготувала Юлію до важливої олімпіади пані Наталія Карман, вчителька української мови та літератури у Католицькому ліцеї.
«Цьогоріч я мала важливу місію, яку приготувала для мене доля й Господь… А результатом стало II місце. Дякую щиро за підтримку від вчителів Католицького ліцею, я відчувала їхні молитви і віру в мої можливості. Дякую усім, хто був поруч. Я гідно представила свій ліцей та м. Івано-Франківськ загалом», — поділилася учениця на своїй сторінці у Facebook.
Таке досягнення стало першим за всю історію Католицького ліцею.