Учасниці спільноти «Матері в молитві» молилися у Відпустовому центрі Симеона Лукача

У п’ятницю, 4 листопада, в першу п’ятницю місяця, відбулася проща спільноти «Матері в молитві» з Івано-Франківська до центру паломника блаженного священномученика Симеона Лукача, що в Старуні.

Понад двісті учасниць цієї спільноти взяли участь у молитві Хресної дороги, Божественної Літургії, а також панахиди.

Учасниці спільноти мали нагоду послухати проповідь на тему Євхаристії, яку виголосив о. Іван Стефурак, керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та духівник спільноти «Матері в молитві» Архікатедрального собору.

Також, в сьогоднішній молитовній програмі матері просили дару здоров‘я через особливі молитви, які провадив о. Іван Жук, Після цього священник поблагословив присутніх мощами блаженного священномученика Симеона Лукача.

На завершення о. Володимир Лукашевський, сотрудник каплиці Пресвятої Родини, подякував о. Івану Стефураку та о. Володимиру Широкому за організацію та духовний супровід прочан. Рівно ж склав вітальні слова в адрес присутніх матерів, запрошуючи й надалі приїздити на батьківщину блаженного Симеона.

«Щиро дякуємо всім матерям, хто мав можливість помолитися разом із нами на прощі, дякуємо всім, хто молився в цей час дома, приватно. Хай через наші молитви народ спасається, а Бог прославляється!» — промовили організатори прощі на завершення молитовного заходу.