![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438127843_7985760911436521_3775249700763655094_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/438127843_7985760911436521_3775249700763655094_n.jpg)
Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Юрій Трухан, парох храму.
Як зазначається в повідомленні, метою стояння було прославлення нашого Відкупителя міцною вірою й боротьбою з гріхом засобами, які Він залишив для нас: молитвою, Покаянням і Євхаристією.
«Молитовне стояння біля Божого гробу — це час призадумання, для чого Господь звершив Таїнство Відкуплення людського роду і мене зокрема», — йдеться в повідомленні.
Молитву звершили учні катехитичної школи під проводом дирекції, аніматорів та духівників парафії.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ