Реколекційний будинок функціонує як шелтер від початку повномасштабного вторгнення й приймає внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від війни.
Як розповідають психологи, у понеділок їм вдалося провести арттерапевтичне заняття під назвою «Кляксографія». На заході були присутні діти від 6 до 16 років.
«Малюючи, діти виражають власний емоційний стан, своє ставлення до навколишнього світу. За допомогою такого заняття малеча навчилась створювати прекрасне і бачити це в навколишньому світі, розвивати природні нахили, здібності, обдарування. У дітей з’явилось бажання фантазувати й творити. Діти дружні, щирі та доброзичливі, але все ж таки потребують постійної підтримки та допомоги», — розповіла про заняття п. Наталя — психолог проєкту.
Василь Сухомлинський — видатний український педагог, публіцист, поет, наголошував: «Витоки здібностей та обдарованості дітей на кінчиках пальців. Від пальців, образно кажучи, йдуть найтонші нитки-струмочки, які живлять джерело творчої думки. Іншими словами, чим більше майстерності в дитячій руці, тим розумніша дитина».
Довідково: дана ініціатива фінансується італійською урядовою організацією AICS, за підтримки FOCSIV у співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та іншими благодійними організаціями.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ