![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-25_15-47-15-490.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/09/zobrazhennia_viber_2023-09-25_15-47-15-490.jpg)
Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Ярослав Рожак.
На запрошення о. Василя Середюка, адміністратора парафії, зустріч провів о. Ігор Клюба. Священнослужитель роздумував над словами Євангелія від святого апостола Марка: «Іван зодягався в одежу з верблюжого волосу» (Мр 1:6а).
«Іван Хреститель оселився в пустелі. Його грубий одяг, шкіряний пояс, їжа, що складалася з сарани і дикого меду, — все було заради морального вдосконалення й стриманості.Він був сильним голосом, який промовляв до сумління кожного», — пояснив о. Ігор.
Кожен із присутніх на заході отримав відповіді на свої запитання. Надалі на парафії зустрічі молитовного читання відбуватимуться кожного місяця.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ