У Відпустовому центрі Симеона Лукача відбудуться щомісячні чування

У вівторок, 28 лютого, у другий день Великого посту, у Відпустовому центрі Симеона Лукача, що у Старуні, відбудуться щомісячні чування. Їх очолить Владика Микола Семенишин, єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Розпочинається Великий піст. Піст для християн – це час подвигу душі та тіла, належної підготовки до Великодня зокрема. Час посту відображається і в практиці церковної молитви. З цієї нагоди запрошуємо і Вас розпочати цей духовний шлях посту, покаяння, милостині та молитви у нашому Відпустовому центрі. 

Як і щомісяця, запрошуємо Вас на молитовні чування до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня», — зазначають на сторінці Відпустового центру.

У зв‘язку з Великим постом, змінилася й програма чувань. Зокрема вірні молитимуться Велике повечір‘я з частиною канону Андрея Критського, Хресну дорогу та Літургію Напередосвячених Дарів.

Головним наміром перших в році нічних чувань стане молитва за перемогу та мир у нашій Батьківщині-Україні.

Програма чувань: 

17:00 — Велике повечір‘я з каноном Андрея Критського;

18:00 — Наука від Владики Миколи;

18:20 — Молитви на оздоровлення, благословення мощами блаженного Симеона Лукача;

18:30 — Молебень до блаженного Симеона Лукача (під час молебню вірні підходять до ікони, священники помазують освяченим єлеєм);

19:00 — Хресна Дорога. Хода зі свічками;

20:00 — Архієрейська Божественна Літургія Напередосвячених Дарів;

21:00 — Завершення чувань. Молитва відпусту, посвячення речей релігійного вжитку, благословення свяченою водою. 

Велике прохання до священнослужителів, які будуть брати участь у чуваннях, взяти із собою ризи багряної барви, а також Служебники з текстом Літургії Напередосвячених Дарів. 

Протягом чувань буде можливість приступити до Таїнства покаяння, або ж мати духовну розмову із душпастирями Івано-Франківської Архієпархії.

Чування також транслюватимуть онлайн, запрошуємо єднатися у спільній молитві за посиланням.