У Відпустовому центрі Симеона Лукача молилися сім’ї українських Захисників

У четвер, 25 травня, на свято Вознесіння Господнього, до Відпустового центру Симеона Лукача, що у с. Старуня, прибули сім‘ї українських Захисників, щоб спільно молитися.

Про це зазначають на офіційній фейсбук-сторінці Відпустового центру Симеона Лукача.

Спільно із сім’ями до Старуні завітав Синкел у справах соціального служіння та директор БФ «Карітас» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ митр. прот. Володимир Чорній.

«Свято Воскресіння Христового пригадує нам, що наша мета – Небо, тому дякуємо сім‘ям наших захисників, які піклуються про те, щоб Українське небо і земля мали мир», — зазначають священнослужителі.

Сім‘ї українських Захисників помолилися Божественну Літургію, яку очолив о. Володимир Чорній, після чого о. Юрій Сидір, священник Відпустового центру, поблагословив їх мощами блаженного священномученика Симеона Лукача.

Також лунала спільна молитва за тривалий справедливий мир та нашу перемогу, за усіх, хто щодня готовий жертвувати собою задля захисту нашої Батьківщини.

«Адже, як кажуть рідні наших військових, вони потребують наших щирих молитов, як духовної зброї, що оберігає та дарує надію», — зазначають на фейсбук-сторінці Відпустового центру.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ