У Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача молитовно вшанували Героїв Небесної Сотні

У вівторок, 20 лютого, у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, молитвою вшанували Героїв Небесної Сотні. 

Спершу духовенство та вірні молилися Божественну Літургію, яку очолив о. Михайло Брик. Про це повідомляє інформаційний центр паломницького місця.

Після Служби Божої о. Юрій Сидір спільно з присутніми священниками, помолилися панахиду за душі всіх, хто загинув на Майдані та за всіх новітніх Героїв Батьківщини нашої України.

«Десять років тому ці люди своєю кров’ю засвідчили прагнення нашого народу бути вільними. Їх жертва запалила не одне серце нових Героїв, які навіть сьогодні продовжують віддавати свою кров за ті ж самі ідеали. Час йде, і на жаль, війна триває, і не одна тисяча наших мужніх Захисників приєднується до того Небесного полку, продовжуючи справу Героїв Небесної Сотні. Пам’ятаймо їх самопожертву, пам’ятаймо їхню любов, пам’ятаймо їхні ідеали та прагнення — бачити Україну справді вільною, демократичною та справедливою країною», — закликав о. Юрій. 

Пригадуємо, що 24 лютого з нагоди з дня посту, молитви та милостині, яку від імені Архієрейського Синоду проголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, відбудеться 8-годинне молитовне стояння. 

ПРОГРАМА ТУТ

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ