У відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача розпочали молитися дев‘ятницю до Старунського священномученика

Готуючись до урочистого відзначення літургійного спомину Небесного покровителя відпустового центру — блаженного священномученика Симеона Лукача, який святкуватимемо 22 серпня, у неділю, 13 серпня, у паломницькому місці розпочали молитися дев‘ятницю до блаженного Симеона.

Про це повідомляють на офіційному Інтернет-ресурсі відпустового місця.

У рамках вечірньої молитовної програми, після молебню до новомучеників УГКЦ та Божественної Літургії, присутні мали нагоду розважати над темою першого дня дев‘ятниці – «Блаженний Симеон – слухняний син та добрий учень». Паломники дізналися про ранні роки Симеона, коли він із великою наполегливістю та допитливістю навчався в школі, допомагаючи іншим та проявляючи послух до своїх батьків.

Знаменно, що саме цього дня до відпустового місця завітала молодь та діти парафії Успіння Божої Матері с. Конюшки, які разом зі своїм парохом о. Михайлом Бриком здійснили паломництво до Старуні на завершення літніх «Веселих канікул з Богом».

Розважання та молитви дев‘ятниці до блаженного священномученика Симеона звучатимуть щодня в рамках вечірньої молитовної програми. Початок о 18.00.

«Головним наміром нашої щоденної молитви за заступництвом блаженного Симеона стане прохання про мир та справедливу перемогу над агресором. Запрошуємо Вас приєднуватися до молінь девʼятниці», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ