У Відпустово-Марійському місці Крилосі відбулися традиційні молитовні чування

У середу, 12 липня, у Відпустово-Марійському місці Крилоської чудотворної ікони Матері Божої традиційно відбулися нічні чування під проводом наставників та семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці відпустового місця.

Під час чувань віряни з Крилоса, Івано-Франківська, Бурштина та інших куточків Прикарпаття мали змогу спільно молитися Велику Вечірню, яку очолив ректор духовної семінарії о. Тарас Путько.

Опісля цього моління віцеректор семінарії о. Василь Михнюк виголосив науку, в якій роздумував над гріхом, яким людина найбільше грішить, — це є осуд.

Проповідник зазначив: «Осуд — це найбільш розповсюджений гріх язика». А також згадав про ще один гріх, який призводить до осуду, — заздрість.

Доброю традицією чувань є похід Хресною дорогою, яка споруджена на валах древньої столиці Галицько-Волинської держави, на якій паломники розважали над стражданнями Спасителя.

Моління продовжились молебнем до Богородиці, у ході якого прочани приклонялись до чудотворної ікони та були помазані єлеєм.

Далі слідувала вервиця до Крилоської Богородиці, опісля якої розпочалась Божественна Літургія. Насамкінець парох відпустового місця о. Ярослав Жолоб подякував всім паломникам та священнослужителям за спільну молитву.

Душпастир також закликав знову і знову чинити це паломництво та бути місіонерами Діви Марії, прославленої в Чудотворній іконі.

Традиційно чування завершились молитвою за Україну «Боже Великий Єдиний».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ