У Вербилівцях відбувся дитячий табір «Канікули з Богом»

З 24 по 30 липня при парафії Різдва Івана Хрестителя, що у с. Вербилівці, Рогатинського протопресвітеріату, проводився дитячий християнський табір «Канікули з Богом». У ньому взяло участь близько 75-ти дітей віком від 6 до 15 років.

Протягом цього тижня скрізь лунав щирий дитячий сміх, церковне подвір’я наповнилось веселими піснями й бансами, якими учасники табору щодня прославляли Бога, та молилися за мир в Україні. Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Дмитро Шиманський.

У проведенні табору організаторам допомогла парафіяльна молодь, яка протягом останніх двох місяців ретельно готувалася та докладала зусиль, щоб кожна дитина відчула Божу радість у таборі.

Кожен день табору розпочинався з Божественної Літургії, де малеча приступала до Таїнств Сповіді та Пресвятої Євхаристії. Темою для катехитичних занять цього року була книга «Запрошені на Царський бенкет».

«Ми вчилися розуміти слово Боже, пізнавати й любити світ через спілкування з Богом, старалися донести малечі важливість Божественної Літургії, потреби щонеділі приходити до церкви, намагалися виховувати дітей у дусі християнських традицій, адже саме це і є вихованням правдивих християн та запорукою створення високоморального й високодуховного суспільства майбутнього», — розповідають організатори.

Окрім духовної науки, учасники табору пізнавали Божу любов через різноманітні веселі ігри, які мали не тільки активне фізичне значення, але й моральне та духовне. Також танцювали банси й навчилися щиро робити добро ближнім завдяки своїм таємним друзям. Діти були поділені на 4 команди, для яких здобували дорогоцінні бали, за що одна з команд отримала нагороду — пам’ятний кубок цьогорічного табору, а кожен учасник отримав пам’ятне фото та «Sketch book» із таборовими фото.

Останнього дня діти молилися недільну Божественну Літургію, милуючи своїм дитячим співом серця усіх присутніх у храмі. Учасники табору переконалися, наскільки швидко плине час, коли ми використовуємо кожну хвилину проведену разом для прослави Господа Бога.

«Сподіваємось, що отримані знання слугуватимуть надійним дороговказом для молоді у майбутньому, а незабутні враження та емоції завжди житимуть у маленьких дитячих серцях», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ