У Старих Кривотулах відбулася презентація нової книги о. Михайла Мельника

У неділю, 19 травня, відбулася презентація нової книги «Світло Любові» митр. прот. Михайла Мельника, пароха храму св. Архистратига Михаїла, що у с. Старі Кривотули, Тисменицького протопресвітеріату.

Про це інформують на фейсбук-сторінці Тисменицької міської ради.

На заході, який відбувся у Будинку культури села Старі Кривотули, були присутніми голова міста п. Тетяна Градюк, заступник голови міста п. Володимир Цапай, староста села п. Володимир Назарук, а також місцеві мешканці та освітяни.

Як йдеться у дописі, це вже четверта авторська книжка о. Михайла Мельника, до якої увійшли майже 60 есе, нарисів, богословських трактатів, згрупованих у три розділи: «Українці (християни) і Україна» (публіцистичні публікації священнослужителя, створені та переважно публіковані з початку XXI століття); «З болем, турботою, правдою і любов’ю» (лейтмотив книги – християнські чесноти в «світлі любові», шлях вдосконалення й духовного збагачення); «Богословські твори» (серед них – релігієзнавчий твір, створений 40 років тому, матеріали до дискусій, дослідження трактатів).

У часі заходу п. Тетяна Градюк вручила подяку о. Михайлу Мельнику за вагомий особистий внесок у розвиток духовного життя українців.

Під час презентації також лунали вокальні композиції, які виконали учні Старокривотульського ліцею під керівництвом Петра Заника.

Завершилась презентація виконанням духовного гімну України «Боже Великий, Єдиний».

Фінансову підтримку видання книги здійснила Тисменицька міська рада. Маркетингову групу з продажу книг автора очолює підприємець та меценат Володимир Назарук, який докладає чимало зусиль для підтримки видання.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ