У Старуні прочани зібралися на щотижневу молитву

Щоп‘ятниці у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що в с. Старуня, численні прочани, шукаючи зустрічі з Богом, збираються на молитву.

Ось і в п’ятницю, 2 грудня, чимало паломників зібрались на спільну молитву у родинному селі блаженного священномученика Симеона Лукача.

Особливими прочанами цього вечора стали учасниці спільноти «Матері в молитві» з різних парафій Івано-Франківська. Матері вже стали частими гостями Відпустового центру, адже моляться тут фактично кожної п‘ятниці.

Спершу вірні молилися Хресну дорогу, роздумуючи над страстями нашого Спасителя.

Відсутність світла не стала на заваді прочанами взяти участь у цій молитві та побачити велику жертву Божого Сина задля нашого спасіння.

Кульмінацією вечірньої програми стала молитва Божественної Літургії, після якої священники ще прочитали молитви на оздоровлення та Суплікацію (виставлення Найсвятіших Таїн).

Протягом всього часу вірні мали нагоду примиритися з Господом у Святій Сповіді, щоб в момент Причастя прийняти Його до свого серця та вклонитися Йому під час Суплікації.

«Запрошуємо і Вас до нас на молитву. Вечірня молитовна програма у Старуні є щодня (окрім четверга) та завжди розпочинається о 17.00 год», — зазначають священнослужителі Відпустового центру.