У Старуні молилися дружини військовослужбовців ЗСУ

У с. Старуня, що на Богородчанщині, активно розвивається Центр паломника названий на честь блаженного священномученика УГКЦ Владики Симеона Лукача. Саме у цьому селі блаженний священномученик народився, зростав, служив та віддав своє життя, після двох ув’язнень радянським режимом.

Хресна Дорога, що в Старуні, відома на весь край завдяки своєму величному хресному знаменню. Сюди з різних куточків приїздять люди, щоби молитися, випрошуючи всіх обільних ласк для себе та своїх рідних.

Ось і в неділю, 10 квітня, до Старуні завітали дружини військовослужбовців ЗСУ. Разом з духівником ГО «Дружина воїна» о. Ярославом Рохманом, вони молилися Хресну дорогу «Під звуки війни».

Священнослужитель очолив молитву та виголосив ряд наук, які будував на словах з Євангелія від Матея: «Він очеретини надломаної не доломить і гнота тліючого не загасить, аж поки не доведе право до перемоги» (Мт. 15;20).

Жінки вранці разом молилися Божественну Літургію, де приступили до святих Таїн.

«Такий молитовний день разом є великим ресурсом для дружин бійців, адже вони мають можливість задати священнику запитання, поспілкуватися та збудувати плани волонтерського служіння», – кажуть організатори.

Додамо, що в Центрі паломника «Симеон Лукач» щодня лунає молитва на Старунській Хресній Дорозі. О 17.00 тут розпочинається посилена молитва за перемогу та тривалий мир у нашій Батьківщині-Україні.

Щосуботи о 17.00 тут моляться Всенічне бдіння, готуючись до неділі, як дня Воскресіння нашого Спасителя.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ