![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-19_18-57-54-3.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-19_18-57-54-3.jpg)
Представники сімей, а їх налічувалося близько 2000 осіб, прибули з різних сіл і міст Заходу України. Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Степан Рипньовський.
У часі зустрічі вірні спільно молилися вервицю та молебень до Найсвятішого Серця Ісуса.
Кульмінацією з’їзду стала Божественна Літургія, яку очолив о. Ігор Броновський, протопресвітер Галицький, у співслужінні пароха храму о. Василія Заверача, сотрудника парафії о. Ігоря Пасєки, а також чисельно зібраних священнослужителів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.
У своїй проповіді отець Ігор Броновський роздумав про роль жінок-мироносиць у християнстві та роль кожної жінки зокрема.
На завершення спільних молінь усі вірні, отримавши благословення через молитовний Чин благальної пісні Суплікації, повернулись скріплені живою вірою до своїх домівок.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ