У с. Тязів провели одноденний християнський табір

У четвер, 5 січня, на парафії Архистратига Михаїла, що у с. Тязів, Єзупільського протопресвітеріату, відбувся одноденний християнський табір під назвою «Різдво — це моя особиста зустріч з народженим Спасителем».

На різдвяний табір завітали 20 дітей парафії. День розпочався зі спільної молитви «Отче Наш». Опісля учасникам представили мету зустрічі та ознайомили дітей із програмою дня.

Далі бр. Мар’ян Дорошенко провів катехизацію на тему: «Різдво – це день народження нашого Спасителя», де діти мали можливість більш глибоко роздумувати над цією подією, а також зрозуміти, що це свято несе велику радість і потіху для кожного з нас.

«Бо Ісус з безмежної Своєї любові приходить у цей зранений гріхом світ для того, щоб спасти нас і дарувати нам життя вічне», — зазначають організатори табору.

Відтак аніматор Василина Галюк провела конкурс, де діти мали можливість продемонструвати свої знання і вміння співати колядки, якими вже скоро будуть прославляти народження Ісуса Христа.

Опісля всі спільно молилися на вервиці до Дитятка Ісуса Царя за всіх учасників табору, а також за швидку перемогу України, за наших воїнів, волонтерів і за всіх хто постраждав через війну.

Після молитви відбувся маленький перекус, де діти мали змогу зігрітися теплим чаєм, відпочити та набралися сил.

Далі аніматорки Василина Галюк та Аліна Маліновська провели пізнавальні й цікаві ігри для дітей.

На завершення бр. Мар’ян Дорошенко зробив підсумки зустрічі та провів бліцопитування.

Потім в дружньому колі всі разом помолилися і подякували Богові за разом проведений день, а також поділилися своїми враженнями та емоціями.

«Дякуємо Богові та ЗСУ за прожитий день! Все буде добре, бо з нами Бог!», — зазначають на парафіяльній фейсбук-сторінці.