У Рожнятові відбулось святкове дійство до Дня матері

У неділю, 14 травня, в день, коли вся Україна відзначає свято Дня матері, на парафії Різдва Христового смт Рожнятів, Рожнятівського протопресвітеріату, з ініціативи отця-декана Степана Твердохліба відбувалося святкове дійство-вітання усіх матерів «Ти всіх святих святіша, ненько!».

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської УГКЦ розповіла п. Галина Фреїшин.

Після недільної Божественної Літургії на церковному подвір’ї діти-учасники хору «Сяйво» під орудою Ірини Яремчук виконали пісні для матерів.

Також лунали пісні-прослави до Пресвятої Богородиці, до неньки-України та до матерів. Опісля на подвір’ї храму діти декламували вірші, які присвятили матерям, бабусям і усім матерям, чиї сини боронять українську землю від ворога.

Після урочистого дійства під керівництвом Уляни Кривошапки-Локатир та Ірини Яремчук всі разом взяли участь в гаївках, а також співали веснянки.

Несподіванкою для матерів парафії став подарунок від дітей-учасників свята – освячені вервиці миру, які вони виготовили власними руками.

«Материнство – це великий дар Божий, це неперевершена довіра Бога до жінки і величезна покладена на неї відповідальність. Тому й заповідь шанувати матір – одна з десяти заповідей Божих. Щиро молімося за всіх матерів України! Нехай Господь береже їх, а Матір Божа покриває їх Своїм небесним омофором від усіх бід й усякого зла», – зазначає п. Галина Фреїшин.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ