У Рогатині відбулося освячення нового реабілітаційного центру

У понеділок, 20 травня, у Рогатині відбулося відкриття реабілітаційного центру «Крила надії», що працюватиме біля каплиці на території КНМП «Рогатинської ЦРЛ».

Про це зазначають на офіційному сайті Рогатинської МТГ.

Церемонія відкриття центру розпочалась із Чину освячення, який здійснив військовий капелан о. Дмитро Бігун.

Після богослужіння священнослужитель побажав команді Божого благословення, а також доброго й плідного початку роботи.

«Заснував центр учасник бойових дій батальйону оперативного призначення НГУ ім. Сергія Кульчицького Василь Штундер, який згуртував команду однодумців для допомоги військовим. Серед них — рідні наших Захисників, небайдужі краяни», — йдеться у повідомленні.

«Видно, що подбав колектив і про організацію інтер’єру: між великої кількості квітів на стінах — дитячі малюнки, які Василь Штундер зберіг зі своїх воєнних буднів. На столику також вервиця, що супроводжувала земляка у непрості дні. Раптово наш зір зупиняється на красивій іконі Богородиці, зображеній на дереві. Вона підносить руки до неба, просячи за кожного Захисника. У розмові з нами колектив ділиться цікавою історією образу. Виявляється, його спеціально до відкриття написав побратим Василя — відомий іконописець Лев Скоп, який ще з днів Майдану допомагає військовим», — зазначають у дописі.

Відтепер у реабілітаційному центрі працюватиме масажний кабінет, що безоплатно допомагатиме нашим Воїнам.

Фото – Рогатинська МТГ

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ