![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennia_viber_2023-05-08_12-47-04-216.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/zobrazhennia_viber_2023-05-08_12-47-04-216.jpg)
Як повідомлялося, метою проведення цьогорічних інтелектуальних змагань поряд із пізнанням змісту Божественної Літургії та значенням храму для християнина було також вивчення Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом».
Базою для приготування команд до гри послужили книжка «Пояснення храму і Божественної Літургії» та Катехизм для молоді «Ми йдемо з Христом», видані Патріаршою Катехитичною комісією УГКЦ. Діти та молодь, які брали участь у грі, були сформовані у дві вікові категорії: молодша – 10-13 та старша – 14-17 років.
У молодшій категорії перемогу здобула команда «Божого Милосердя» з парафії Богоявлення Господнього, яка представлятиме Північний протопресвітеріат на Архієпархіальному рівні.
У старшій категорії перемогу здобула команда «Учні Христові», з парафії монастиря св. Андрія Первозванного, які теж стануть учасниками гри наступного рівня.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ