У Північному протопресвітеріаті м. Івано-Франківська  відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

У суботу, 6 травня, відбулася християнська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» деканального рівня Північного протопресвітеріату м. Івано-Франківська. Гра проходила у храмі свв. Володимира і Ольги, в якій взяли участь представники 4-х парафій зазначеного деканату. Гра розпочалася спільною молитвою та благословенням учасників. Про це інформує пресслужба Північного протопресвітеріату.

Як повідомлялося, метою проведення цьогорічних інтелектуальних змагань поряд із пізнанням змісту Божественної Літургії та значенням храму для християнина було також вивчення Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом».

Базою для приготування команд до гри послужили книжка «Пояснення храму і Божественної Літургії» та Катехизм для молоді «Ми йдемо з Христом», видані Патріаршою Катехитичною комісією УГКЦ. Діти та молодь, які брали участь у грі, були сформовані у дві вікові категорії: молодша – 10-13 та старша – 14-17 років.

У молодшій категорії перемогу здобула команда «Божого Милосердя» з парафії Богоявлення Господнього, яка представлятиме Північний протопресвітеріат на Архієпархіальному рівні.

У старшій категорії перемогу здобула команда «Учні Христові», з парафії монастиря св. Андрія Первозванного, які теж стануть учасниками гри наступного рівня.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ